SZKOLENIE KOMPUTEROWE ,,64 PLUS” – Zapraszamy do udziału!!!

Szanowne Koleżanki i Koledzy!
ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO ODDZIAŁ W ŚWIDNICY
EUROPEJSKIE CENTRUM DORADZTWA DLA BIZNESU ,,ATUT”
Stowarzyszenie Polska Izba Młodych Przedsiębiorców LOM Wrocław wraz z Partnerami: Miastem Wałbrzych oraz Centrum Doradztwa i Rozwoju Kompetencji

ZAPRASZAJĄ WSZYSTKIE OSOBY W WIEKU 64 PLUS:)

do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych w ramach projektu:

„Rozwój kapitału ludzkiego Aglomeracji Wałbrzyskiej poprzez wzrost kompetencji ICT jej mieszkanców”

/Współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.6 „Upowszechnienie uczenia się dorosłych”,Poddziałanie 9.6.2 „Podwyższanie kompetencji osób dorosłych w zakresie ICT
i znajomości języków obcych”./

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu między innymi:

Użytkowania komputerów i zarządzanie plikami
Przetwarzania tekstów
Arkuszy kalkulacyjnych
Przeglądania stron internetowych/ komunikacji
W trakcie zajęć będzie możliwe zgłaszanie uwag i wniosków co do zakresu treści szkolenia, które można poszerzyć.

ZAPISY PRZEPROWADZANE BĘDĄ W BIURZE ODDZIAŁU ZNP,ZAPRASZAMY!

Dla Absolwentów szkolenia czekają Europejskie Certyfikaty Umiejętności Komputerowych ECDL (European Computer Driving Licence)- uznawane w całej Unii Europejskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii ZAPRASZAMY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.