UWAGA – INTERESUJĄCE SZKOLENIE!

Trener kompetencji międzykulturowych

Helsińska Fundacja Praw Człowieka zachęca pracowników/pracowniczki oświaty do udziału w kursie trenera kompetencji międzykulturowych.

Szkolenie skierowane jest do osób zatrudnionych w sektorze publicznym – pracowników i pracowniczek: oświaty, urzędów samorządowych i centralnych, służb mundurowych, służb medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem osób prowadzących działalność dydaktyczną (szkolenia, warsztaty, wykłady).

Kurs odbędzie się od września 2014 r. do czerwca 2015 r. w Warszawie.

Udział w Kursie jest bezpłatny. Koszty dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania zostaną pokryte przez organizatora.

Zgłoszenia należy wysyłać do 14 sierpnia 2014 r.

W ramach 10-miesięcznego Kursu trenera kompetencji międzykulturowych zaplanowano moduły warsztatowe, służące rozwijaniu kompetencji międzykulturowych i umiejętności trenerskich, które będą uzupełniane wykładami i seminariami m.in. na temat problematyki migracji, integracji, praw człowieka, przepisów prawa i statusu prawnego cudzoziemców w Polsce, relacji urzędnik służby publicznej – imigrant, a także wielokulturowości i ochrony przed dyskryminacją.

Szczegółowe informacje dotyczące kursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie projektu: http://www.hfhr.org.pl/wielokulturowosc/page.php?pag=5&sec=14&art=897

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.