Sekcja Emerytów i Rencistów ZNP zaprasza na wycieczkę do Wrocławia 24 marca 2020 roku.

W programie zwiedzanie Hydropolis i Pawilonu Czterech Kopuł.

Hydropolis jest to jedyne w Polsce Centrum Wiedzy o Wodzie. Jest to ultranowoczesne centrum wiedzy, pełne nowinek technicznych i ciekawych ekspozycji. Pokazuje wodę z różnych, fascynujących perspektyw.

Pawilon Czterech Kopuł – Muzeum Sztuki Współczesnej Od roku 2006 Pawilon znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Został na nią wpisany z sąsiadującą Halą Stulecia. Pawilon jest oddziałem Muzeum Narodowego i nosi nazwę Muzeum Sztuki Współczesnej. W zbiorach są prace: W. Hasiora, J. Nowosielskiego, T. Kantora, P. Althamera, S. Fijałkowskiego i innych. Jest także możliwość zwiedzenia wystawy czasowej – Michaela Willmanna(1630-1706), jednego z najwybitniejszych artystów doby baroku w Europie, zwanego „śląskim Rembrantem”( dla zainteresowanych+ 10zł).

Koszt wycieczki:
-65 zł emeryci, renciści, uczniowie, studenci.
-72 zł dorośli bez ulgowego biletu
Cena obejmuje :transport, bilet wstępu do Hydropolis, Pawilon Czterech Kopuł we wtorki gratis, przewodnik i pilot wycieczki.

Organizator -Glinka Sport Promotion”

Wyjazd: 24.03.2020r.(wtorek)
Świdnica Kaufland godz.8.45