NOWA OFERTA INSTYTUTU STUDIÓW PODYPLOMOWYCH -STUDIA W ŚWIDNICY W 10 MIESIĘCY

UWAGA ! W PRZYPADKU NIE OTWIERANIA SIĘ LINKÓW-PROSZĘ KOPIOWAĆ JE I OTWIERAĆ W NOWYCH OKNACH

Oddział ZNP w Świdnicy informuje, iż jako partner Instytutu Studiów Podyplomowych rozpoczyna rekrutację na rok akademicki 2018/19 na kierunki wykazane w katalogu /link do oferty znajduje się na końcu artykułu/. Cena niektórych kierunków została obniżona, a oferta studiów poszerzona.

Informujemy również, że w związku z reformą szkolnictwa wyższego i doskonalenia nauczycieli rok akademicki 2018/19 jest ostatnim, w którym można studia ukończyć w 10 miesięcy. Od nowego 2019/20 będzie to minimum 16 miesięcy /wzrośnie również koszt samych studiów-przedłużonych o 1 semestr/. Z dotychczasowym działaniem Instytutu można się zapoznać poprzez stronę oficjalną oraz fanpage na fb https://pl-pl.facebook.com/podyplomowe.info/ , a także śledzenie wydarzeń z nim związanych na stronach dolnośląskich filii

http://www.podnzlotoryja.pl/

https://pl-pl.facebook.com/Filia-Instytutu-Studi%C3%B3w-Podyplomowych-w-Obornikach-250852851618907/

http://www.podnkluczbork.pl/index.php/11-oferta/122-oferta-studiow-podyplomowych-2017-2018

Studia najczęściej realizowane są w porozumieniu z Powiatowymi Ośrodkami Doradztwa Nauczycieli /powiat świdnicki niestety nie posiada w swojej strukturze podobnej placówki/.

O powodzeniu studiów i dużym zainteresowaniu wśród nauczycieli może świadczyć przykład PODN w Złotoryi, która posiada liczbę ok. 16 tys. mieszkańców, a w ubiegłym roku akademickim studia w złotoryjskiej Filii ISP ukończyło z powodzeniem aż 64 osoby. W koncepcji świdnickiej filii zakładana jest wstępnie realizacja studiów w systemie popołudniowym- piątkowym i sobotnim /wolne niedziele/. Jest możliwość podjęcia studiów na dwóch kierunkach jednocześnie, tryb kształcenia będzie wspierany platformą elektroniczną. Płatność czesnego realizowana będzie w systemie rat miesięcznych. ISP posiada atrakcyjny system zniżek:

10% dla Członków ZNP

20% dla absolwentów poprzednich edycji studiów

50% zniżki na drugi kierunek

Oferta Instytutu Studiów Podyplomowych opiera się na kierunkach studiów Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Administracji w Warszawie. Osoby podejmujące studia na terenie Świdnicy w ramach Instytutu Studiów Podyplomowych otrzymują dyplomy sygnowane /zależnie od kierunku/ przez wspomniane wyżej uczelnie.

Harmonogram i miejsce realizacji studiów podyplomowych na rok akademicki 2018-2019 zostaną opublikowane w październiku 2018 roku.

Wszystkie informacje dotyczące studiów, ich przebiegu oraz opłat otrzymacie Państwo w Biurze naszego Oddziału, codziennie pomiędzy 8.00 a 14.00.

ZAPRASZAMY!

oferta studiów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.