Nowa Placówka kształcąca Nauczycieli w Świdnicy

Szanowne Koleżanki i Koledzy, na świdnickiej mapie placówek i ośrodków kształcących kadry pedagogiczne pojawił się skupiający w swojej ofercie propozycje kierunków kształcenia dwóch uczelni (linki prowadzące do stron szkół poniżej wpisu) Instytut Studiów Podyplomowych. Zarząd Oddziału ZNP w Świdnicy został jego oficjalnym Partnerem.
Dla członków ZNP stosowany będzie preferencyjny system zniżek w opłacie za studia.

Osoby zainteresowane podjęciem studiów mogą zapoznać się z ofertą i działalnością ośrodka i jego filii poprzez skopiowanie i otwarcie w odrębnym oknie poniższych adresów

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane studiami podyplomowymi do Biura naszego Oddziału przy ul. Wałbrzyskiej 35-37 codziennie w godzinach 8.00-14.00
Udzielimy Państwu wszelkich informacji w zakresie wybranego kierunku kształcenia czy samego trybu studiów. Studia będą realizowane stacjonarnie w Świdnicy i metodą e-konsultacji.

Jeszcze w tym samym miesiącu będzie możliwe po spełnieniu warunków formalnych zostanie studentem I semestru i uzyskanie zaświadczenie o realizacji studiów. Otwarcie kierunku będzie możliwe już przy 7 kandydatach, a realizacja 3 semestrów zostanie przeprowadzona w ciągu 10-11 miesięcy.Rekrutacja na studia podyplomowe jest otwarta i trwa
do 30 listopada (rekrutacja jesienna)
do 15.03 (rekrutacja zimowa)

Dokumenty rekrutacyjne na studia podyplomowe:
- kserokopia dyplomu ukończenia studiów magisterskich lub licencjackich

- kserokopia dowodu osobistego,

- 2 koperty+2 znaczki,

- 2 zdjęcia,

- 100 zł opłaty rekrutacyjnej.

- podanie na studia podyplomowe ( do pobrania w plikach w prawym pasku)

- 100 zł opłata rekrutacyjna
Instytut Studiów Podyplomowych