Weekend ze zbiórką podpisów

W najbliższy weekend 4 – 5 marca organizujemy ogólnopolską zbiórkę podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum na targowiskach, bazarach, parkingach, placach, ulicach.

W ten sposób umożliwiamy osobom niepracującym w oświacie poparcie referendum szkolnego np. podczas robienia sobotnich zakupów na bazarku.

Koleżanki i Koledzy, zorganizujcie taką zbiórkę u siebie!

Prezes ZNP będzie zbierał podpisy w Warszawie 4 marca przed wejściem do metra Centrum razem z rodzicami.

Informacje techniczne:

– zbiórka na ulicy lub np. przed wejściem na targ: czas trwania – ok. godz., dwie – trzy osoby,

– trzeba wydrukować listy do zbierania podpisów ze strony: http://referendum-szkolne.pl/

– należy przygotować twardą podkładkę pod listy do zbierania podpisów i długopisy,

– można zabrać ulotki o referendum (są dostępne w siedzibach okręgów ZNP lub w ZG ZNP).

Dziękujemy za zaangażowanie!