X JUBILEUSZOWY RAJD EMERYTÓW I RENCISTÓW – KARPACZ 2015

Zarząd Okręgu Dolnośląskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Okręgowa Sekcja Emerytów i Rencistów uprzejmie zapraszają do udziału w X Ogólnopolskim Rajdzie Emerytów i Rencistów, który jest organizowany w dniach 23 – 25. 06. 2015 r. w KARPACZU.

1. Charakterystyka imprezy:

impreza ma charakter rekreacyjny i integracyjny, w której mogą uczestniczyć emerytowani pracownicy oświaty – członkowie ZNP,
popularyzowanie w skali kraju środowiska, regionu i miejscowości, w której

odbywa się Rajd..

2. Odpowiedzialni za organizację Rajdu:

- Kol. Irena Małkiewicz – przewodnicząca Dolnośląskiej Okręgowej Sekcji Emerytów i Rencistów ( tel. kom. 691 716 483 ),

- Kol. Kol. Anna Chamuczyńska, Jolanta Sałek, Stanisław Wymazała – członkowie Zarządu Dolnośląskiej Okręgowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP.

3. Program Rajdu:

23 czerwca 2015 r. – pierwszy dzień Rajdu

- godz. 12.00 – 14.30 przyjazd uczestników i zameldowanie: Karpacz, DW Mieszko I

ul. Mickiewicza 2

- o godz. 15.30 zbiórka uczestników Rajdu na parkingu za DW Mieszko – powitanie,

uroczyste otwarcie Rajdu i przedstawienie programu na wszystkie dni,

- godz. 16.00 – 16.20 (z mapkami- wymarsz drużyn co 2 min.) –„Marsz na orientację”

– powrót drużyn do godz. 18.30,

- godz. 19.00 – obiadokolacja.

24 czerwca 2015 r. – drugi dzień Rajdu

- godz. 8.00 – 8.30 – śniadanie

- godz. 8.45 – 9.30 – wymarsz drużyn z przewodnikami na trasy

Trasa I – spacerowa – wokół Karpacza

Trasa II – Grabowiec – Leśna – Spokojna

Trasa III – do schroniska „Nad Łomniczką”

Trasa IV – pieszo do Małego Stawu

Trasa V – Śnieżka: dojście do wyciągu – wyjazd na Kopę – dalej pieszo – wejście na szczyt Śnieżki – powrót pieszo do Karpacza.

Uwaga: na trasach 3, 4, 5 obowiązuje bilet wstępu do Karkonoskiego Parku Narodowego

(5 zł/os.). dodatkowo na trasie 5 uczestnicy ponoszą koszty biletu na wyciąg – 25 zł/os.

Po powrocie z tras:

- od godz. 19.00 – uroczysta kolacja w sali DW Mieszko przy muzyce do godz. 23.00.

25 czerwca 2015 r. – trzeci dzień Rajdu

- godz. 8.00 – 8.45 – śniadanie,

- godz. 9.15 – spotkanie wszystkich uczestników Rajdu w sali DW Mieszko

- występy artystyczne drużyn,

- wręczenie dyplomów uczestnictwa, pucharów i upominków,

- wspólne śpiewanie.

- ok. godz. 11.30 uroczyste zakończenie X Jubileuszowego Rajdu.

4. Uczestnictwo w Rajdzie

Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie jest przesłanie wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA

na adres: Zarząd Okręgu Dolnośląskiego ZNP

ul. Nauczycielska 2

z dopiskiem: X RAJD

Zgłoszenia wraz z przedpłatą w wysokości 100,- zł należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2015 r. Do zgłoszenia obowiązkowo należy dołączyć ksero

dowodu wpłaty.

Pozostałą należność prosimy wpłacić do 25 maja 2015 r.

Koszt uczestnictwa w Rajdzie = 200 zł.

Wpłaty należy dokonywać na konto Zarządu Okręgu Dolnośląskiego ZNP ,

ul. Nauczycielska 2, 50 – 381 Wrocław: 43 1240 6814 1111 0000 4938 4790

Ponadto uczestnik Rajdu ponosi koszty dojazdu do Karpacza i powrotu do miejsca zamieszkania.

Zarząd Okręgu zwraca się z prośbą do Zarządów Oddziałów o częściowe refundowanie kosztów udziału w Rajdzie.

Koszty ponoszone przez Okręg Dolnośląski ZNP (przy uwzględnieniu wpłat uczestników):

zakwaterowanie,

2 śniadania, 2 obiadokolacje (w tym jedna uroczysta),
opłata przewodników,
upominki, nagrody i puchary,
opłata klimatyczna,
ubezpieczenie uczestników Rajdu.
dyplomy, upominki okolicznościowe.

U W A G A !

- ze względu na zakwaterowanie prosi się Oddziały ZNP o wcześniejsze informowanie

organizatorów o zmianach osobowych w składzie drużyn ( mężczyzna – kobieta ),

- organizatorzy proszą również o zaakcentowanie przynależności uczestników do danej drużyny:

znaczki, logo ZNP, części garderoby z nazwą Oddziału ZNP itp

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEKCJA EMERYTÓW I RENCISTÓW, ZARZĄD ODDZIAŁU. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.